Kontakt

POLSKA UNIA MOBILNOŚĆI AKTYWNEJ

 

 

Sektor finansowy nie od dziś chętnie sprzymierza się ze sportem upatrując w tym pozytywny wpływ na swój wizerunek i biznes. Ten trend, na świecie widoczny od lat, w Polsce dopiero się rozpoczyna i na pewno będzie się rozwijał. Podczas II. edycji BKMS tematem przewodnim dwóch debat plenarnych była odpowiedź na pytanie - Co, prócz wizerunku, jest ważne dla tak poważnych instytucji jak bank lub towarzystwo ubezpieczeniowe, kiedy decydują się na finansowanie sportu?

Poruszane podczas kongresu tematy były związane z marketingiem sportów motorowych, halowych oraz plażowych. Uczestnicy prelekcji i paneli dyskusyjnych dowiedzieli się jak efektywnie zarządzać klubem sportowym, by przyciągać sponsorów. Na przykładzie rugby dowiedzieli się, na czym budować markę sportów zespołowych, co ważne jest dla sponsorów sportu i jak przegonić konkurencję w wyścigu po pieniądze sponsorów.

Uczestnicy wydarzenia mogli spotkać i poradzić się ekspertów z różnych dziedzin, prezentowali swój klub lub firmę i usługi w kilka minut, a wieczorem zrelaksowali się podczas bankietu w Fun Arena.

Jak w ubiegłym roku, mistrzem ceremonii był Robert Korzeniowski.  Wśród prelegentów i moderatorów znaleźli się m.in. Kajetan Kajetanowicz, Roman Paszke, Dominika Kulczyk oraz przedstawiciele świata finansów – prezesi i szefowie największych w Polsce banków i firm ubezpieczeniowych.

 

Więcej na www.bkms.pl

15 stycznia 2016
II. BKMS za nami

Aktualności

design : alinazm@wp.pl